Jesteś w: Start / Aktualności / II Spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Gospodarowania Energią

II Spotkanie Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Gospodarowania Energią

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Spotkaniu Koalicji na rzecz utworzenia Krajowego Systemu Gospodarowania Energią, które odbędzie się 12 czerwca 2014 r. od godz. 11.00 w Katowicach w Sali konferencyjnej w Budynku Górnośląskiego Parku Przemysłowego (ul. Konduktorska 33, Katowice).

Celem spotkania będzie przedstawienie idei i planu działań Koalicji, narzędzi wspierających przygotowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej oraz analizy wykorzystania funduszy na Plany Gospodarki Niskoemisyjnej pt. „Analiza przestrzenna (w województwach Polski) aktywności samorządów w zakresie gospodarki niskoemisyjnej w latach 2007-2011”. Zaplanowano także przedstawienie sukcesów i działań w zakresie gospodarki niskoemisyjnej w Województwie Śląskim oraz prezentację i wizytację budynku pasywnego Górnośląskiego Parku Przemysłowego.

Pragniemy, aby poglądy i wiedza uczestników spotkania pomogły w określeniu oczekiwań dotyczących wprowadzenia zmian w ustawie Prawo Energetyczne w zakresie dotyczącym planowania energetycznego. Liczymy na Państwa obecność, przedstawienie opinii i udział w dyskusji.

Szczegółowy program spotkania oraz zaproszenie wraz z kartą uczestnictwa dostępne są na stronie http://gospodarkaniskoemisyjna.pl/?a=news&b=show&id=16


This is WhiteBlack Plone Theme