Jesteś w: Start / Aktualności / Ogłoszenie o zakończeniu naboru dla kandydatów na Certyfikowanych Audytorów/Ekspertów ds. Energetyki dla Programu NF

Ogłoszenie o zakończeniu naboru dla kandydatów na Certyfikowanych Audytorów/Ekspertów ds. Energetyki dla Programu NF

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii informuje, że w dniu 29 września br. został zakończony nabór na udział w II szkoleniu kwalifikacyjnym pn:. „Rola i funkcja Certyfikowanych Audytorów/Ekspertów ds. Energetyki (CAE/CEE) w Programie NF”.

Wszystkie osoby, które zgłosiły swój udział w wymaganym w ogłoszeniu terminie, spełniły kryteria formalne oraz zostały zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostały o tym fakcie poinformowane drogą mailową.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniu 02.10.2014 roku (czwartek) w budynku Euro-Centurm Park Naukowo-Technologiczny w Katowicach, ul. Ligocka 103.

Rozpoczęcia szkolenia: godz. 10.00, sala A.

Jednocześnie przypomina się, że każdy z kandydatów na CAE/CEE jest zobowiązany do zapoznania się z dokumentami programowymi.

Informacje o kolejnych szkoleniach kwalifikacyjnych będą ogłaszane na stronie internetowej NFOŚiGW oraz organizatora szkoleń, tj. Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE).

Zapraszamy na najbliższe szkolenie, które odbędzie się we Wrocławiu dnia 21.10.2014r.

This is WhiteBlack Plone Theme