Jesteś w: Start / Aktualności / Fundacja na Rzecz Wykorzystania Energii organizuje w ramach programu PERMANENT, szkolenia dla specjalistów zajmujących się efektywnością energetyczną – w tym audytorów energetycznych.

Fundacja na Rzecz Wykorzystania Energii organizuje w ramach programu PERMANENT, szkolenia dla specjalistów zajmujących się efektywnością energetyczną – w tym audytorów energetycznych.

Szkolenia „Ocena i weryfikacja poprawy efektywności energetycznej w oparciu o wytyczne Międzynarodowego Protokołu Oceny i Weryfikacji Efektywności (IPMVP)” odbędą się 30 czerwca 2011 roku oraz 4 lipca 2011 roku.


Cel szkoleń: wsparcie w realizacji programów związanych z obniżaniem kosztów energii oraz kosztów środowiskowych; zapoznanie z Międzynarodowym Protokołem Oceny i Weryfikacji Oszczędności (IPMVP); pokazanie możliwości finansowania projektów zwiększających efektywność; rola protokołu w realizacji projektów ESCO.

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu IPMVP zgodnego ze standardami i programem szkoleniowym EVO.


Więcej szczegółów >>>

This is WhiteBlack Plone Theme