Jesteś w: Start / Aktualności / Wizyta studyjna przedstawicieli administracji rządowej Ukrainy

Wizyta studyjna przedstawicieli administracji rządowej Ukrainy

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii wespół z Fundacją Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI jesienią 2010 r. realizuje projekt „Dla dobra budżetu i klimatu – planowanie działań energooszczędnych w Ukrainie”.

Projekt jest finansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach programu Polska Pomoc 2010 (nr projektu 217/PZ/2010). Beneficjentami projektu są wybrane samorządy ukraińskie, które jako jedyne podmioty prawne w Ukrainie, ponoszą realne koszty zakupu nośników energii i dlatego są zainteresowane jej rozsądną konsumpcją.

7 października 2010 r. będziemy gościli w Katowicach kolejną grupę studyjną przedstawicieli administracji rządowej Ukrainy oraz  władz miast uczestniczących w projekcie. Delegacja zostanie ugoszczona w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (ul. Plebiscytowa 19). Przedstawiciel Zarządu WFOŚiGW zaprezentuje rolę Funduszu, uwarunkowania i sposoby działania oraz wyniki w zakresie wspierania działań związanych z poprawą efektywności energetycznej i odnawialnymi źródłami energii. 

Strona Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej PAUCI >>>

 

This is WhiteBlack Plone Theme