Jesteś w: Start / Aktualności / Zapraszamy na konferencję i targi "Dom energooszczędny"

Zapraszamy na konferencję i targi "Dom energooszczędny"

W imieniu Gminy Psary zapraszamy na bezpłatną konferencję oraz targi wystawiennicze poświęcone tematyce energooszczędnych rozwiązań w budownictwie domów, które odbędą się 27 czerwca br. (sobota) w Dąbiu w gminie Psary w godz. 10:00-14:00.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Gmina Psary. W programie aż 12 prezentacji i wykładów (prowadzonych m.in. przez ekspertów z Planergia.pl, Saint-Gobain i Viessmann), konsultacje z fachowcami, pokazy energooszczędnych i ekologicznych urządzeń oraz rozwiązań technologicznych dla domów. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie poradnik o odnawialnych źródłach energii, materiały konferencyjne oraz publikatory konkretnych wystawców.

Zarówno targi, jak i konferencja są częścią szerszego przedsięwzięcia realizowanego przez Gminę Psary – projektu informacyjno-edukacyjnego pod nazwą „Dom energooszczędny”. Głównym jego celem jest promocja nowoczesnych rozwiązań w budownictwie z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz kształtowanie odpowiednich postaw proekologicznych.

Więcej o całym przedsięwzięciu: www.psary.pl/dom-energooszczedny.html

This is WhiteBlack Plone Theme